Forum - NoFO

Poradniki, pomoc, skargi..


#1 2012-07-17 14:13:49

david321

Ninja

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 1
Punktów :   

Skille

Panowie , pomagal wam ktos kto sie znal na anime "Naruto" ?. Mam dosc duze zastrzezenia co do kolejnosci skilli np: Sasuke po nauczeniu sie chidori od kakashiego dopiero wtedy aktywowal sharingana? Nastepne , co zrobiliscie z Kakashim , gdzie jego sharingan? Z tego co wiem to posiadal sharingana a nawet aktywowal mangekyo sharingana , co to ma byc katon goenkyu ? Czy poprawnie nie powinno byc tak , Katon Gokakyu no Jutsu ? Procz chidori kakashiego , to te skille co sa napisane , nie znam zadnego z nich .A teraz najlepsze czy, Kaiten  Nejiego bylo jego drugim skillem z tego co wiem kaiten umial dopiero w serii shippuden . To jest tylko pare przykladow z duzej ilosci , sa one dla mnie bardzo bolesne ;< . Nie gralem jeszcze w NoFO , ale gdybyscie poprawili kolejneosc skille , ich nazwy , i uzupelnili braki takie jak( np: Brak sharingana u Kakashiego  ) , to prawdopodobnie NoFo stalo by sie jednym z najlepszy OtS , bez tych poprawek nie ma co liczyc ;( . Jak macie pytania to szukajcie mnie na WoNO pod nickiem : Palimy . Narka         
aaaa zapomnailem , jezeli chcecie prawidlowa kolejnosc skilli i ich nazwy to wejdzcie na http://wono-cj.net/ , tam jest wszystko wzorowo napisane

Ostatnio edytowany przez david321 (2012-07-17 14:26:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.snoopdogg.pun.pl www.longiju2009-godmt2.pun.pl www.kmzyrardow.pun.pl www.etiup.pun.pl www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl